Oranginal Huawei Honor Sledovať GS Pro Smart Hodinky 5ATM Športové hodinky Srdcovej frekvencie Kyslíka v Krvi, Bluetooth talkband globle verzia

€167.76


Hlavné Funkcie

Model -------- Česť Sledovať GS Pro Displej -------- 1.39 palcový AMOLED Farebný Displej, 454 x 454 pixelov, 326 PPI Kapacita batérie -------- 790 mAh CPU -------- Huawei Kirin A1 Funkcia 1 -------- monitorovanie Srdcovej frekvencie,Kyslíka v Krvi, Funkcia 2 -------- Spánok sledovania Funkcia 3 -------- Cvičenie monitorovanie Funkcia 4 -------- Upozornenia Funkcia 5 -------- Podpora GPS Funkcia 6 -------- 5ATM Nepremokavé Funkcia 7 -------- 100 cvičenie režimy Funkcia 8 -------- 25-deň výdrž batérie Funkcia 9 -------- Bluetooth hovory (robiť, odpovedať, odmietnuť, a zavesiť hovoru) Funkcia 10 -------- Professional so systémom navádzania Funkcia 11 -------- Hudba Maximálny Bluetooth prenos vzdialenosť -------- 150 m (bez akejkoľvek prekážky) Hmotnosti -------- Cca. 45.5 g (bez popruh) čas Nabíjania -------- Menej ako dve hodiny pri izbovej teplote

Informácie O Produkte

Česť Sledovať GS Pro

Divoké a Drsné Je určená hlavne pre mestskú dobrodruhov a dobrodruhov na srdci, robustný exteriér je vytvorený s mechanickým presnosť prežiť aj v tých najnáročnejších prostrediach .

14 Typy MILSTD-81 0 G Testy,Postavené Vydržať Najťažšie Prostredí ČESŤ Sledovať GS Pro je dodržaná 14 rôznych MIL-STD-810G testov, vrátane teplota vlhkosť nadmorská výška-odolnosť voči soľnej hmle, piesok odolnosť a odolnosť proti vlhkosti, čo umožňuje to vydržať extrémne podmienky.

Personalisable Hodinky Vyberte si zo širokej ponuky creative, elegantné návrhy v HUAWEI Zdravie app, a zápas váš pohľad na vaše dobrodružstvo.

25-deň výdrž Batérie,Ďalší zlom v Výkonnosť Batérií ČESŤ Sledovať GS Pro môže vydržať až 25 dní. Aj s outdoor GPS režim, je to stále dobré pre až 100 hodín. Dobrodruhovia sa nemusíte starať o vybitie batérie už pri skúmaní voľnej prírode.

Cesta Späť,Vedenie Vaše Dobrodružstvo na Trati Vysoko-presné vstavaný duálny satelitné navigačné systémy umožňujú Trasy, Späť do pomôcť sledovať svoju cestu naspäť, aj keď pričom ceste menej cestoval.

Váš Sprievodca Prírode Naplánujte si deň dopredu a zostať zapojený do vášho okolia s užitočné vonkajšie informácie, vrátane východom a západom slnka krát, mesiac a prílivové fáz, a zlé počasie upozornenia.

Váš Osobný Tréner Lyžovania Multi-lyžovanie režimy sledovať podrobné data4 vrátane viacerých chodov, vzdialenosť, chodník čas, maximálna rýchlosť, maximálna sklonom, vertikálny výstup a zostup, nadmorská výška, tepovú frekvenciu a spálené kalórie. Budete presne vedieť, aký pokrok ste urobili.

100+ Cvičenie Režimy Podľa toho, ktorý druh športovec ste, a podľa toho, čo športových sa vám páči, máme niečo pre vás. ČESŤ Sledovať GS Pro featuresa spolu viac ako 15 profesionálny tréning režimy, a 85 prispôsobené cvičenie režimy pomáha zostať aktívnymi a zaoberá.

Získať Úplné Zobrazenie ofYour Zdravie, ČESŤ Sledovať GS Pro má všetko, čo potrebujete pre komplexný pohľad na vaše zdravie - od 24/7 monitorovanie srdcovej frekvencie, celú noc spať, sledovanie, dokonca SpO2 monitory pre kyslíka v krvi na úrovni opatrenia-

Použite Vaše Zápästie Ako Telefón Zabudovaný reproduktor a mikrofón, ušetrí problémov bičovanie z vášho telefónu, takže môžete prijať hovor aj vtedy, keď ste na bicykli alebo lezenie.

Balíky v AII Hudbu, ktorá Vás Posunie ČESŤ Sledovať GS Pro môže uložiť až 500 songs7, takže si môžete vytvoriť soundtrack righ na vašom zápästí pre váš najviac vzrušujúce životné skúsenosti.

Štítky: hiawei sledovať gt 2, smartwatch, ary hodinky, amazfit hodinky, huawei smart hodinky, kospet magic 2, smart hodinky, česť, muži hodinky, redmi xiao.


( 1 Hodnotenie )

Počet