7 CM Veľké Tigrie Oko Pilier Orgonite Pyramída s Shungite Crystal Charoite Pyramídy Silný Reiki Energie Orgone Zber

€32.48


7 CM Veľké Tigrie Oko Pilier Orgonite Pyramída s Shungite Crystal Charoite Pyramídy Silný Reiki Energie Orgone Zber

* Materiál: Tigrie Oko, Charoite,Shungite,Mosadz,Meď, Hobliny,Živice, Láska * Základná Veľkosť: Cca. 70 mm * balenie Obsahuje: 1 ks Orgone Pyramída s Darčeka >> * Shungite: Shungite získava čoraz väčšej obľube pre jeho liečivý potenciál. To je teraz go-to kameň pre elektromagnetických polí (EMF) ochrana, čistenie a detoxikácia tela, ako aj všeobecné uzdravenie a psychickú pohodu. Kým nie crystal, shungite je jedným z najsilnejších minerálne liečiteľov. To je len minerálne, že bolo vedecky dokázané, že majú "fullerenes" molekuly so silné liečivé vlastnosti. Shungite liečivé vlastnosti span predstavenstva od čistoty prostredia. Shungite má elektrinu vodivé vlastnosti. Tieto shungite vlastnosti sú známe na pomoc v brzdeniu EMFs, alebo elektromagnetické polia, ktoré sú výsledkom elektromagnetické žiarenie. * Charoite: Charoite je kameň premeny. To čistí auru a čakry podľa transmuting negatívnu energiu na uzdravenie. To otvorí naše srdcia a stimuluje bezpodmienečnej lásky. Re-energises, zníženie stresu a starostí. Charoite stimuluje a reguluje tlak krvi a srdcovej frekvencie. Zlepšuje spánok, prekonáva nespavosť a allays nočné mory. Charoite lieči oči, srdce, pečeň a pankreas, rovnako ako liečenie všeobecné podmienky nervového systému. * Tigrie Oko: Tigrie Oko crystal dostane jeho liečivé vlastnosti z kombinácia slnka a Zeme prvky. To je to, čo dáva oboch uzemnenie a inšpirujúce vibrácie. Keď budete nosiť šperky s Tigrie Oko kryštály, alebo sa spojiť s ním počas meditácie alebo iných terapeutických sedení, nech tento kameň je optimistický a stabilizáciu energie pomôže vidieť, každá situácia, v pozitívnom svetle. To je to, čo robí Tigrie Oko význam obzvlášť užitočné pre uvoľnenie pocity strachu, ani sa obávať. Keď ste využiť pozitívnu energiu z Tigrie Oko liečivé vlastnosti, to vám pomôže cítiť stred a uzemnená, čo vám dáva dôveru a odvahu ísť po svojich snov. Hlavné Funkcie Orgones: * Neutralizuje emf žiarenia, EMF Ochranu pre telefóny, domova, kancelárie, záhrada, bývanie,atď.; * Odstraňuje negatívne energie a pozitívnej energie generátor * Pomáha pri meditácii * Podporuje pokojný spánok * Zmierňuje stres * Čistí obytná plocha * Vám viac energie * Zostatky nálady * Pomáha s duchovný a psychologický rast * Pomáha pri odolnosť voči podlomené zdravie alebo ju zlepšiť

POZNÁMKY:

1. Prosím, láskavo nechajte trochu chyba kvôli ručné meranie. 2. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Prosím, uistite sa, že nebudete mysle je pred zaplatením. 3. Pretože je to handmade s jedinečné kryštály a kamene, by to mohlo vyzerať trochu inak s ostatnými.

Štítky: kameň natur, veľká pyramída, surové shungite elite, orgonit, black tourmalin, cabochon gem, pyramída, obrovský kryštál pyramída, shungite šperky mužov, shungit.


( 0 Hodnotenie )

Počet