1" 25 mm 100 Nastavuje NOVÉ Profesionálne Všetky Oceľové Odznak Button Maker Pin Späť Kovové Pinback Tlačidlo Dodávky Materiálov

€4.85


Nové 100 Nastavuje 1" 25 mm Kovový Kolík Späť Odznak

Poznámka:

1. Tento zoznam je iba za 100 sady prázdne tlačidlo maker dodávky. Môžete DIY vaše obľúbené vzory sami. Vďaka.

2. Naše tlačidlá sú kompatibilné iba s Čínskymi štandardné tlačidlo tvorcov. Prosím, byť zaznamenané. Ak váš tlačidlo tvorcovia sú zakúpené od iných krajín, sme nie je zodpovedná. Dúfam, že za pochopenie. Vďaka.

Pozostáva z Kompletná sada obsahuje 1 Kovovým plášťom, Plastové Fólie Mylar a Kovový Kolík späť.

Kvalita 100 Nastavuje za balík.

Vyberte Veľkosť 1" (25 mm)

Vlastnosti Svetla-Ľahko sa prenáša a loď úspory. Všetky kovové časti poskytovať vysoko kvalitné ako ostatné plastové jeden.

Položky zahrnuté: 100 Sady 1"(25 mm) Kovový Kolík Tlačidlo Časti

1) Pre Nemecko zákazníci , ak chcete u loď po FedEx alebo TNT , prosím, povedzte nám svoje EORI číslo . Bez nich by sme len DHL, Hong Kong poštou alebo Čína Príspevok !

Pre ruských zákazníkov , povedzte nám, prosím, vaše celé meno (aspoň 3 slová) , vrátane meno, stredné meno a priezvisko, inak ruskej Post nebude vydania zásielky a návrat do Číny !

Pre Brazílsky zákazníci , ak chcete lode tým, FedEx, DHL, TNT, UPS, povedzte mi, prosím, vaše daňové číslo ( CPF alebo CNPJ ). Bez toho, colné bude tovar vrátiť do Číny .

2) doprava po celom Svete (s Výnimkou niektorých vzdialených krajín); Kupujúci je zodpovedný za Vzdialenej Oblasti za Príplatok, žiadne clo alebo Dovozné dane, ak vyšiel.

3) Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

4) My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

5) Služba tranzitný čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitný čas sa môže líšiť odkladu, najmä počas prázdnin.

6) Ak ste nedostali vašu objednávku po uplynutí 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovania vašej objednávky a získať späť čo najskôr. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

1) Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu prijatia. Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, bude považovaný za používaný a nebudeme sa vrátime vám.

2) Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a musíte nám poskytnúť prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše ID objednávky.

3) vrátime vám plnú platbu po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, po kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.ozvucenieaosvetlenie.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

4) Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka. Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne predtým, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli vykonať do vašej spokojnosti.

Štítky: guľkové ložisko daewoo, auto telefón lg g3, predám monster reproduktor, robustný bangles lady, robustný bar náramok, koberce plastové chr, koberce nissan tida, nárazníku auta bmw 4 m, cd drive motor 10 mm.


( 0 Hodnotenie )

Počet