Skladacia Sedáku Vlna Auto Kostrč Zdravia Späť Čalúnenia Operadla Vankúš Memory Peny Nový Domov, Bytový Textil Pekné Spodnej Stoličke

€13.52


FUNKCIE:

1.Posedenie pre veľké množstvo času, najmä s nepodporovaný panvy, môže spôsobiť ton nepohodlie. To môže mať za následok bolesti chrbta, únava, nesprávne sedenie držanie tela, a dokonca aj zlý krvný obeh.

2.To je dôvod, prečo je vždy dôležité, aby sme zabezpečili, že budeme používať stoličky alebo iný sedí výzbroj, že sa bude držať nás pohodlné a podporované celý čas. To je miesto, kde naše Pohodlie Vankúš príde.

3.Komfort Vankúš zostatky na panvicu a zmierňuje tlak na kostrč, boky, a chrbtice. To môže premeniť akýkoľvek stoličky do ergonomické držanie tela, opravuje, a bolesť-odľahčenie sedadla. Vyrobené s mäkké plyšové materiálu a dual teplota štruktúry vhodné pre horúce a studené počasie.

Parameter:

Špecifikácie:

Materiál: Plyšové

Výplň: Hubky/emulzie

Rozšírené veľkosť: 45*31*10 CM

Veľkosti: 16.5 x 11,8 x 3.9 cm

Balenie zoznam:

Sedáku*1

Štítky: operadlo stoličky, vankúš sedadla, stoličky na opierku hlavy, späť stoličky podporu, stolička, sedák sedadla, operadla autosedačky, vankúš pod chrbát, operadlo stoličky vankúš, operadlo vankúš, pamäťová pena pás.


( 0 Hodnotenie )

Počet