LMDZ 15 KS Veľké Oko Tupý Šijacie Ihly Šijacieho Stehu Ihly Ručne vyrábané Kožené Ihly Textílie Cross Stitch Ihly s Fľašu

€4.95


Funkcie

Vysoká kvalita: Veľké oko šijacej ihly sú vyrobené z vysoko materiálu,odolné nie je ľahké boja. Zabezpečiť dlhý čas používať. Ľahko ovládateľná: Extra dlhé oko,šijacie nite je ľahké sa presadiť.Skvelé pre šitie, šitie, tkanie a iné tvorbe projektov. Obchod Ľahko: Všetky nehrdzavejúcej ocele priadze, pletacie Ihlice organizované v skladovania trubice,ľahko prepravovať a skladovať. Široké Využitie: Vhodné pre tkanie v koncoch a šitie až švy na vaše zrastov & háčkovanie projektov. Tiež môže byť použitý na opravu koberec alebo opraviť vinylové čalúnenie koža.

Špecifikácie

Typ: Veľké Oko Tupý Šijacie Ihly Použitie: Handwork urob si sám Ihly Veľkosť:1.97/2.36/2.76 v Package zahrnuté: Náprstok*1 Skladovanie Trubice*1 Veľké oko šijacej ihly*15

Poznámka

1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Ďakujeme! 2. Prosím, dovoľte 1-3 cm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

Štítky: ihla cítil zadnej strane, cítil needl, cítil ihly nastaviť, 5d diamond maľba mier, zrastov needl, cross stitch sova vzor, cross stitch auta kórejského, cross stitch vzor strom, radosť nedeľu dom, needl.


( 0 Hodnotenie )

Počet