11 Ks Opakovane Silikónové Proti Vráskam Na Čele Hrudníka Nálepky Tváre, Krku Krku Pad Patch Nástroj Stanovuje Veľkoobchod

€10.57


11 Ks Opakovane Silikónové Proti Vráskam Na Čele Hrudníka Nálepky Tváre, Krku Krku Pad Patch Nástroj Stanovuje Veľkoobchod

Funkcia:

1.Rýchlo opraviť hrudníka a vrásky: môže rýchlo opraviť vrásky spôsobené starnutia kože, bočné spanie, a dokonca aj slnko škody, znížiť na čele vrásky, výrazové línie a zamračení linky.

2.Bezpečné a pohodlné: Vyrobené z vysoko kvalitného silikónového materiálu, žiadny zápach a dráždivé, hladké, koži-priateľský dizajn.

3.Jednoduché použitie: môžete použiť silikónové hrudníka nálepky počas odpočinku či spánku, silikónový materiál je bezpečné na používanie, vám pomôže mať hladkú a pevnú pokožku.

4.Opakované použitie: môže To byť znovu použité 20-30 krát alebo viac, po každom použití, vzlietnuť s vodou očistiť a vysušiť prirodzene, potom dal plastový ochranný kryt, uložiť.

5.Sada obsahuje opakovane silikónové prsia nálepky, krku, samolepky, oko nálepky, tváre, samolepky a nálepky na čele.

Špecifikácia:

Materiál: silikón

Farba: transparentná

Špecifikácia: 11PCS

Vhodné pre: môže byť použitý na líca, ústa, rohov, kútov, atď.

Balenie Zoznam:

1 * hrudníka nálepky

1 * čelo nálepku

1 * krku nálepky

2 * tvár nálepky

6 * oko nálepky

Štítky: na krku maska, veľký nástroj hrudníka, nástroje hrudníka, Čelo Pad, jednoduchý nástroj hrudníka, sadry na tvár, zamračil, nálepku vrások, proti vráskam patch, krk kremíka.


( 0 Hodnotenie )

Počet