4P/9.5*9 cm,Penový Kačica,Pevné Kačica Polystyrénu Styrofoam Dekorácie,DIY Veľkonočné Strany Ornament,Mš maľovanie rekvizity,kisd hračky

€3.99


veľkosť>>>Vzhľadom na rôzne meracie nástroje a metódy, namerané výsledky sú tiež rôzne,Prosím, pochopiť

ak nie je 1cm chyba,ďakujem~~~množstvo

predaj množstvo 4pcs

veľkosť: 9.5*9 cm

(1). Uvedomujeme si, že to je ťažké nákup cez Internet,a naozaj sa snažíme, aby ste boli spokojní s nákupom.Vyhýbať sa chyba,prosím obráťte sa na nás prvý, keď máte akékoľvek otázky predtým, než stlačíte tlačidlo "kúpiť hneď" alebo na cenovej ponuky.

(2). Ak zistíte, že je tam nejaký problém po máš položky,musíte sa obrátiť na nás s vadný fotografií v 3days ,budeme sa snažiť vyriešiť otázku pre vás .othervise nebudeme akceptovať žiadne priznanie alebo vrátenie peňazí.Ďakujeme za pochopenie.

(3). Akceptujeme vrátenie peňazí alebo vrátenie, ak je to našou vinou, avšak položka musí začať späť do 3days po tom, ako dostanete to,všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom stave

(4). Pre výmenu/Vrátenie výrobkov, kupujúci je zodpovedný za vrátenie nákladov, vrátime vám okamžite po tom, čo sme si návratky.

Štítky: dekor veľkonočné, 3 veľkonočné dekorácie, Daru veľkonočné, zmiešané kačica dekorácie, guľôčky polystyrénu, medveď polystyrénu, kačacie party, polystyrénu údaje zvieratá, kuracie veľkonočné, miniatúrne veľkonočné príslušenstvo.


( 0 Hodnotenie )

Počet