Slnečné okuliare Náhradné Šošovky-Oakley Holbrook Kovový Rám UV Ochranu Dobrej Kondície - Veľa Možností

€5.96


KADIDUN sa zaväzuje, ktorý ponúka kvalitné a cenovo dostupné náhradné objektívy, KADIDUN šošovky sú konkrétne a presne rez, aby sa perfektne hodí do vašej Oakley rámy. KADIDUN všetky naše objektívy ponúkajú úplnú ochranu pred slnkom a blok 100% UVA, UVB a UVC žiarením. KADIDUN bude rásť s vami, vaša spokojnosť je KADIDUN prioritou a KADIDUN tím je vždy pripravený pomôcť vám všetky vaše otázky pred a po nákupe. KADIDUN veril, že dobrý produkt, ktorý je prvým krokom k úspechu, aj KADIDUN boli poskytnúť zákazníkom s najlepšie užívateľský zážitok a po-predajný servis.

Kľúčové Parametre:

KOMPATIBILNÉ: 100% Zaručiť, aby sa zmestili vaše Holbrook Kovové slnečné okuliare OCHRANA: 100% ochranu proti UV žiareniu (UVA, UVB, UVC) BLOK GALRE: šošovky zlepšuje kontrast, zvýšiť prehľadnosť & odstránenie oslnenia, ANTI-SCRATCH: Stvrdnúť-potiahnuté pre Proti-poškriabaniu a oteru ZOBRAZIŤ ODTIEŇ: Unikátne optimalizované odtiene pre výkon činnosti ODOLNÝ proti NÁRAZU: Spĺňa ANSI Z80.3, ISO 12312-1:2013, a AS/NZS 1067:2003 normy MANIPULÁCII: Dodávaný do 1 pracovného dňa ZÁRUKA: 100 dní peniaze späť záruka POZNÁMKA: Nákup nezahŕňa rám

Štítky: poc tectal, oakley oceľových rámov, oakley, 30 mm slúchadlá, oakley holbrook, 1 kontaktné šošovky, oakley radar, júlia oakley x metel, falošné okley slnečné okuliare, colnels slnečné okuliare.


( 0 Hodnotenie )

Počet