10 Ks Rytie vrtáka Set - s 3-8 mm vrtáka Frézovanie Fréza Rezbárstvo Koreňové Nástroje pre KUTILOV, Tesárstvo Rezbárstvo

€8.33


Podpora dropshipping a wholesaling.

100% Originál a s zadarmo po-predaj záruky. Aby drevorezbárstvo vánok, bez poškodenia lesa. Získať presné výsledky s hladkým povrchom. Č potlačiť potrebné.

Stačí ho nainštalovať ako akékoľvek iné typické vrtáka a je pripravený pre niektoré veľké akcie.

Tieto bodliaky sú určené pre rýchlejšie drevo odstránenie. Vyrobené z ostrých rýchloreznej ocele, môžete ľahko ostrihať preč lesy oveľa rýchlejšie, pričom hladší povrch.

Vynikajúci pre jemné detaily práce, široko používaný pre kovovýroba, nástroj tvorby, model inžinierstva, drevorezbárstvo, šperky, výroba, zváranie, frézovacie, odlievanie, odihlovanie, brúsenie, ect.

Popis:

S Dreva, Rezanie a Gravírovanie Drill Bit Nastavený vytvoriť svoj vlastný dreva remesiel a uviesť dielo do života!

Teraz môžete ľahko dokončiť všetky typy drevorezbárstvo projekty, rýchlejšie a s vyššou presnosťou podrobne s drevorezbárstvo & Rytie Drill Bit Nastavený.

Stačí ju pripojiť do Vŕtačky a tie sú dobré ísť! Pohodlné a jednoduché na použitie, ktorý umožňuje vybojovať drevo bez námahy, na rozdiel od tradičného rezbárskeho ktorá môže spôsobiť poškodenie a modriny vašich rukách.

Špecifikácie:

farba: strieborná

Materiál: oceľ

veľkosť: 3 mm x 3 mm, 3 mm x 4 mm, 3 mm x 5 mm, 3 mm x 6 mm, 3 mm x 8 mm

Obsah Balenia:

10 * Dreva-Rezbárske Nástroje

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: malé kúrenie taška, mobilné prípade neter, pegueot 206 oring, rack coats medi, philips hid 3000k, pršiplášť dievča chlapec, playsuit colrovie, mobilné prípade noc, pásy led blesk.


( 0 Hodnotenie )

Počet