Camping Survival Kit Cestovné Zariadenia Multi Nástroj Prvá Pomoc Kit SOS Tiesňové Baterka Deka Taktický Nôž Dodávky pre Lov

€18.64


Ste Pripravený Prežiť Druh Hrozbou?

Cool Jedinečné Darčeky pre Mužov, ako je táborenie a turistiku, outdoor cestovanie... Prežitie Kit - Odborníci vedia, že majú prístup k správnym nástrojom v správnom čase môže urobiť veľký rozdiel v zaistiť vašu bezpečnosť a bezpečnosť vašich blízkych.

Upgrade Taktický nôž:

Vysoká kvalita Pre Švajčiarsky nôž na prežitie pre akékoľvek použitie.

7-in-1 lyžica spork:

Kompas, Paracord, Taktické Pero:

14 v 1 Kreditnej Karty Nôž:

Kreditné karty veľkosti, ľahko sa zmestí do peňaženky, vrecko.

Baterka s zoomovateľnom dizajn:

3 svetelné módy, ako je vysoká / nízka / strobe. s ultra-jasné LED svetlo, a schopnosť spustiť hodiny len jednej AA batérie (BATÉRIE NIE sú SÚČASŤOU).

Vodič videl & Fľaša klip:

Používa sa na rezanie dreva (nie viac ako 3 cm), plastov, kostí, gumy a mäkkých kovov.

Poeket Nižšie:

6 V 1 Núdzové Nástroj:

Tiesňové Deka:

Poskytuje pohodlné, jednoduché ochrany vo všetkých studené alebo teplé počasie štátov.

Čo je V Krabici?

Naše 12-v-1 survival kit obsahuje a núdzové deka, núdzové okno breaker a baterka, vodič videl, 7-in-1 spork, pocket pod, taktické pero, fľaša na vodu klip, taktický nôž, šable karty. Okrem toho sme pridali aj vysokej pevnosti multi-použitie paracord náramok, ktorý má píšťalka a oheň-starter, takže je ideálny nástroj pre núdzové situácie.

Drop shipping je vítaná.

1. Všetky parcely sa pack s pevne papierové krabici, a čierne plastové vrece. 2. Nebudú obsahovať žiadne informácie o spoločnosti alebo iní v balíku. 3. Všetky zásielky budú posielať prostredníctvom nadväznosť sledovania. 4. Prosím, kontaktujte ma, ak máte otázku týkajúcu sa produktu.

Platby: V súčasnosti prijímame www.ozvucenieaosvetlenie.sk platby. Môžeme loď zásielky na vaše www.ozvucenieaosvetlenie.sk adresu, prosím, uviesť, inú adresu, ak chcete. Spätná väzba: Vaša spokojnosť je náš hlavný cieľ a vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Chceme našim zákazníkom byť 100% spokojní s ich poradie. po prijatí vašej objednávky, prosím, chvíľku nechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 star rating pre nás je ocenil, to je veľmi dôležité a veľmi užitočné pre pokračujúci úspech nášho podnikania. Ak nie ste spokojní, pošlite nám e-mail pred odchodom neutrálne spätnú väzbu a negatívnej spätnej väzby, a prosím, dajte nám 1 pracovných dní na vyriešenie vašej reklamácie.vaša plná spokojnosť je našou povinnosťou. Návrat: Všetky položky budú starostlivo skontrolovať a zabalené v dobrom stave. Ponúkame 14 dní mŕtvy na príchod replaycement záruka od dátumu prijatia. O nás: Sme zaručuje všetci naši zákazníci by boli spokojný s našim výrobkom. Ak nie ste spokojní, budeme sa snažiť v našich silách, aby ste sa teší na váš nákup. Kontaktujte nás: Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás na www.ozvucenieaosvetlenie.sk. E-maily sa zvyčajne odpovedal do 12 hodín. Snažíme sa, aby naša spätná väzba pozitívne. Sme vždy poskytovať včasné reakcie na e-maily a usilovať pre lepší zážitok.

Štítky: vrecko taktických vojenských, knive, nakiri nože, nože lovecký nôž na prežitie veľké, multi toole nôž, survival nôž mužov, veľké núdzové deka, zložiť nôž, multifunkčný nástroj, kovové taktické nože.


( 0 Hodnotenie )

Počet