Tvár Čistenie Kief Elektrický Omladenie Pleti Masér Nepremokavé Pórov Odstránenie Nástroj Tváre Umývanie Štetca Starostlivosti O Pleť Nástroj

€20.14


Nové Omladenie Pokožky Tváre, Čistenie Kief Elektrický Nepremokavé Face Štetec Vibrácií Tvár Masér Užitočné Skin Tightening

Vlastnosti Produktu:

Hlboké Čistenie: vďaka hore a dole Vibrácie a Rotácie Swing, Zvyšky a Nečistoty z Kozmetiky, Budú Vyčistené.

Kolagén Starostlivosti a Riadenie: Kolagénu, Ktorý Pomáha Zachovať a Udržiavať Póry Sa Neustále Deap Vyčistiť pomocou Mäkké a Pružné Jemný Štetec Pohybu.

Pórov Starostlivosti a Manažment: prostredníctvom Kolagénu Riadenia a Hĺbkové Čistenie, Mäkké a Transparentné Kože Môžu Byť Realizované.

Mazu Ovládanie: Mazu okolo Nosa Môžu Byť Pravidelne Čistené, prostredníctvom Pravidelných Vibrácie a Rotácie.

Masáž Účinok: Mierne Vibrácie Produkt Pomáha Udržiavať Vitalitu a Pružnosť Pokožky.

Skúšobná Účinok:

Skúšaj To Každý Deň, a Vaša Pokožka Bude Postupne Zlepšovať, ako Očakávate. Elastické Bunky Sú Aktivované. Koža sa Stáva Mladší a pružnejšie, a Viac Nových Faktorov, Aby sa Pleť Žiariť s Zdravý Lesk a Podporovať Metabolizmus. Odumreté Farba Mottle Je Nahradené Novými Zdravú Pokožku.

Package zahrnuté(batérie nie include):

1 x Tvár Čistenie Masáž

1 x Mäkkú kefku

1 x Koľajových masér

1 x Make-up huba

1 x Latex hubky-soft

1 x Surový poľský príslušenstvo

1 x Manuál

Štítky: tváre parník, vacum masáž tváre nástroj, 5 v 1 ems, derma palička, skincar, krásy nástroj ultrazvukové, priemyselné kozmetické stroj, rejuven pokožky zariadenia, skin tightening nástroj, masáž tváre zariadenia.


( 5 Hodnotenie )

Počet