Elektrickým Prúdom Penis Strapon Pás Mravnosť Sexuálne Hračky Pre Mužov Penis Krúžok Bondage Popruhy Nástroje Dospelých, Erotické Muž Masturbator Sady

€4.97


Funkcie: penis krúžok sú vyrobené z Kože. Fyzikálna terapia krúžok zvýšiť penis odkladu. Poznámka: Toto je príslušenstvo, potrebné používať odbornú elektrickým prúdom hosť Materiál: PU Koža Farba: Čierna Veľkosť: Ako na obrázku( môže byť nastaviteľné)

Ochrana osobných údajov Zaručená: ochrana Vášho súkromia je pre nás veľmi dôležitá. Predvolený názov na obale je "Pás náramok"(akékoľvek iné požiadavky, prosím pošlite nám správu), a s našimi diskrétnom balení môžete nakupovať v dôveru, jediná osoba, ktorá vie, čo je vo vnútri balenia vás!

Package Zahrnuté: 1 x Penis Pásu

Otázka: Ako dodať tovar?Diskrétne balenie?

Odpoveď: diskrétny balík na ochranu vašich osobných údajov.

Odpoveď: balenie bez obrázky a slová o sexe.len viete, čo je vo vnútri.

Otázka: Výroba Karta Bezpečnostných?

A: Všetky výrobky sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von.

Otázka: dropshipping ?

Odpoveď: Áno,sme robili.Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás.

Otázka: Keď je zásielky zaslanej?

Odpoveď: Budeme posielať objednávky do 5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak objednávka nebude prijaté v vyhlásiť času, prosím, kontaktujte nás.

Otázka: Ako o vrátenie

Odpoveď: Úplné vrátenie peňazí ak je položka nezodpovedá popis alebo chybné.

Ak sú tam nejaké iné problémy , Kliknite na Pomocníka

Štítky: electro sex, cbt mučenia, electr šok, sex hračky, masturb, peni krúžok, cudnosť klietky ht, dildo strapon, nastaviť cockring, sextoy.


( 1 Hodnotenie )

Počet