24pcs ovocia Mangosteen jedno balenie fructus momordicae Siraitia grosvenorii Protinádorové a prospešné pokožke chudnutie

€17.10


Informácie o produkte

24pcs ovocia Mangosteen jedno balenie fructus momordicae Siraitia grosvenorii Protinádorové a prospešné pokožke chudnutie Mangosteen konzumácia čaju z rôznych, môže zabrániť rôznych chorôb, moderná medicína dokázala, že Mangosteen bronchitída, vysoký krvný tlak a iné ochorenia majú významný vplyv, alebo hrať úlohu v prevencii a liečbe ischemickej choroby srdca, kôrnatenie tepien, obezita. Vysokú nutričnú hodnotu, Qingre, pľúc, kostí Shu chladenie, čistenie pľúc a čriev, a smäd a iné účinky; môže vyliečiť akútna a chronická bronchitída, laryngitis, bronchiálna astma, čierny kašeľ, žalúdka, zápcha, akútnej angíny embólia, diabetických pacientov by mali byť uzavreté, aby sa. Čínska medicína verí, že Mangosteen sladké, kyslé, v pohode, tam je teplo a chladenie krvi, Sheng Jin, kašeľ, Hua Chang detoxikácia, omladenie výhody Yan, pľúca a hlienu a iné účinky, môžu byť použité na predĺžiť život, krásu Yue farby a čistenie hlienu kašeľ, bolesť hrdla, zápcha, podráždenosť, smäd Zhu Zheng.

Produkt farbu, pretože svetlo je iný, uhol pohľadu je iný, rozlíšenie displeja je iný, a farbu a skutočné farby, bude mať určitý rozdiel!Ak kupujúci priateľ myseľ, prosím, nekupujte! Ďakujeme!

Štítky: prst ruky závlačky, prípade liekov, prípade osmo, čelenka striebro, mangosteen čaj, čaj citrón, displej ds 5, pim saen balzam olej thajsko, bambusové detox patch, dvd ds 5.


( 0 Hodnotenie )

Počet