Čistenie podláh metly skladacia lopatka garbage collector kuchyne, kancelárie nastaviť Nástroje pre zametanie kefa výrobkov pre Domácnosť, upratovačka

€19.19


Čistenie podláh metly skladacia lopatka garbage collector

Funkcie:

100% Zbrusu Nový A Vysoko Kvalitné. Všetky vyrobené z vysoko kvalitných. Prachu a piesku, zmetie. High-pevnosť kovovej tyče.

Položka Špecifiká:

Typ:Skladacia Domácnosti Metlu a Lopatka Nastaviť Materiál:PP+kov Veľkosť:97X29cm/38.2X11.4 palce(Broom), 90X25.5 cm/35.4X10inch (Lopatka)

Balenie zoznam:

1 x Metiel 1 x Lopatka

Poznámka:

Vzhľadom na svetelné a displeja nastavenie rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov. Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.

O veľkoobchod:

Všetky výrobky predávané v tomto obchode podporu veľkoobchod.Ak sa vám páči náš položiek a chcete predávať vo svojom miestnom trhu, prosím, kontaktujte náš zákaznícky servis.Ponúkame trhu konkurencieschopné ceny.Ak potrebujete väčšie množstvo, Môžeme tiež prispôsobiť obal pre vás.

Skladacia Domácnosti Metlu a Lopatka Nastaviť.

Dentate dizajn, ľahko sa čistí.

Veľkosť:97X29cm/38.2X11.4 palce(Broom), 90X25.5 cm/35.4X10inch (Lopatka), divation ±1 cm.

Skladacia Lopatka.

Informácie o produkte.

Ľahko sa čistí.

High-pevnosť kovovej tyče.

Môže otočiť o 180 stupňov.

Ako nainštalovať metlu a lopatka? Ako picture show.

Môžete čistiť úzkom mieste.

4 riadky štetina.

Jednoduché uskladnenie.

Doprava:

Náš tovar je adekvátne, prosím vás ubezpečiť, nákup, sme okamžite expedovaný. 1.Pretože Politika, uveďte vaše celé meno, ak ste Ruska.Ďakujeme za vašu spoluprácu. 2.Tovar vám bude dodaný do 5 pracovných dní od prijatia platby. 3. Ak transakcia je v Hong Kongu a Číny štátny sviatok, manipulácia čas by byť oneskorené. Prosím pochopiť.

Platby:

Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na www.ozvucenieaosvetlenie.sk ako Alipay, kreditné karty,real- čas bankové prevody, offline platby (bankové prevody a Western Union).Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov,vaša platba bude dočasne v držbe Sos, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým.

Záruka:

1.Ak je položka(nad 10 USD) je chyba, ktorú ste dostali, alebo nie ste spokojný s tým, vráťte ho do 14 dní na výmenu alebo peniaze späť. Ale tieto predmety musia byť späť v pôv. stave. Prosím, kontaktujte nás vopred a skontrolovať spiatočnú adresu, než vám to vrátiť. 2.Ak položka(nad 10 USD) je chybné v 3 mesiacoch, by sme mohli odosielať vám nové náhradné zadarmo, alebo ponúknuť plnú náhradu po prijatí chybné položky. 3.Ak položka(nad 10 USD) je chybný 12 mesiacov, tiež by sme mohli ponúknuť vám náhradnú službu, ale budete musieť zaplatiť dodatočné prepravné náklady.

Spätná väzba:

Dúfal, že si nám môže dať dobrú spätnú väzbu! Vaša odozva je veľmi dôležité, aby naši obchodní rozvoja .Úprimne vás pozvať na dovolenku Pozitívnu spätnú Väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.To bude mať len 1 minúta.Ďakujeme za vašu podporu!! Čistenie podláh metly kuchyňa sada office sada Nástrojov skladacia lopatka metly na zametanie kefa garbage collector floor cleaner produkty pre Domácnosť na čistenie

Štítky: podlahy stierkou, zametať metlou, domácnosti produkt, metlu, 440hz, kimono nastaviť, vrh picker, sústruhy, sústružnícke obrábacie, kefa a lopatka nastaviť, grabber reacher nástroj.


( 2 Hodnotenie )

Počet