Nonvor 8PCS Kožené Okraji Razenie Nehrdzavejúcej Ocele, Ručné Modelovanie Bod Stylus Gule Razba Kožené Rezbárstvo Stlačte Nástroje

€6.42


Špecifikácia:

Stav: 100% Zbrusu nový Materiál: Nerezová oceľ + drevo + plast Farba: Ako na obrázku zobraziť Hmotnosť: Cca. 100 g / 3.5 oz Package :5 ks Dreva Bodkovanie Pero+3ks na Rezanie Ťahom Pera

Popis:

1.Vyrobené z nerezovej ocele, dreva a plastu, s výtvarné spracovanie.Profesionálny dizajn, jednoduché 2.Štruktúra a pohodlné na používanie.Použitie pre sledovanie alebo modelovanie na vaše kožené práce, ako je ich použitie je samostatné petal pri starostlivosti ruže pre rose ukazuje. 3.Vysoká Kvalita Carving Kit: Nerezová oceľ materiál, efektívne, aby sa zabránilo korózii, bez otrepov, hladký povrch,vysoko kvalitné nástroje sa vzťahuje na kožené remeselnej alebo DIY, ktoré potrebujete.

Priateľské Tipy:

Ak ste schopní prijímať položky v rámci našej zaručené času, prosím, neváhajte nás kontaktovať. Ak sa poškodený alebo poškodený položky sú prijaté, garantujeme, že budú nahradené novými položky, alebo v plnej miere vrátené. Ak máte dobré skúsenosti v našej predajni, prosím, dajte nám päť hviezdičkový spätnú väzbu. Ďakujeme, že ste si vybrali naše produkty.

Štítky: zlaté kožené razba, okrúhle oceľové guľové, kovové kožené pečiatok, linoleum diy pečiatka rezbárstvo, pgfround kožené rezbárstvo, kožené punč pečiatka, kožené razenie nástroj hot, príručka stlačte, kožené rezbárstvo raziace nástroje, leathercraft šablóny.


( 0 Hodnotenie )

Počet