Newtonove Kolísky Zostatok Gule Fyziky Vedy Kyvadlo Loptu Stôl Ozdoby, Hračky Školy Fyziky Nástroj Vzdelávania

€3.22


Prečo si vybrať nás?

1.Máme veľa zámorské sklady zabezpečiť dostanete tovar rýchlejšie

2.Máme miestnych vrátiť služby, môžete sa vrátiť a vrátenie peňazí v plnej výške v lehote do 15 dní po obdržaní tovaru bez uvedenia dôvodu.

3.Máme najlepšiu kvalitu produktov a najlepšie po-predajný servis

POPIS PRODUKTU

*1. Style: square, arc, T-tvarované

*2. Hmotnosť: 98g/158g/101g

*3. Veľkosť: 9*7,5 cm (štvorec), 17.8*14 cm (arc), 9*7.5*9.5 cm (T-tvarované)

*4. Materiál: kov+plast

Balenie zoznam:

kyvadlo loptu hračka *1

FUNKCIA PRODUKTU

*1. Vhodné pre deti i dospelí, je veľmi vhodný pre štúdium vedy, zabíjanie nudné čas a uvoľnenie stresu, ktorý robí to dobrý darček na narodeniny a dovolenku.

*2. Nie je to len hračka, ale aj dobrý ploche dekorácie. Môžete dať ho na stôl alebo poličku a swing to kedykoľvek a kdekoľvek, ktorý bude nádherný výhľad z vášho domova alebo kancelárie.

*3. To ukazuje, Zákony Zachovania Hybnosti, a trenia a tlmiace účinky sú tiež pozorované.

*4. Vyrobené z kovu a plastu, úsporné a odolné.

*5. Existuje viacero štýlov na výber.

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Tipy

- Návrat : Ak tam nejaké problémy s kvalitou ,prosím ponuku podrobné informácie nám do 7 dní po prijatí zásielky,potvrdíme problém a potom ponúknuť uspokojenie soultion na vás.Všetci sa vráti položka musí byť v pôvodnom balení, a prosím ponúkajú sledovacie číslo.

- Spätná väzba : Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité! Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, budeme sa snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Vážime si 5-hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu, je To dobré pre naše dlhodobá záležitosť. Budeme tiež odoslať rovnaké spätnú väzbu na vás.

Štítky: crystal kyvadlo, stôl zložiť, väzby ozdoby, zostatok newton, octopus náladu, loptu newton, dekor stôl, kinet, pohyb kyvadla, kinetické sochy.


( 5 Hodnotenie )

Počet