Mickey Mouse Tému Party Riad Nastaviť Jednorazové Papierové Dosky Pohár Obrus Bannery Čiapky 1. Narodeniny Party Dodávky Pre Chlapcov

€18.18


Mickey Mouse Tému Party Riad Nastaviť Jednorazové Papierové Dosky Pohár Obrus Bannery Čiapky 1. Narodeniny Party Dodávky Pre Chlapcov

PRODUKT PRÍRUČKA

Téma:Disney Červená Mickey Mouse

Qty:158/83pcs

Používateľ:Pre 10/20 ľudí

Veľkosť: Šálka-7.5*5.2*8.5 cm

S neskoro-7inch

Obrúsok-16.5*16,5 cm

Vlajka-2,5 m

Slama-22 cm

Blowout-12 cm

Pozvánka-14*11 cm

Klobúk-20*14.5 cm

Obrus-220*132cm Poznámka: 1.Vzhľadom na strane opatrenie, veľkosť môže mať 1-3 cm chyba 2.Vzhľadom na Iný Monitor, farba môže mať trochu rozdiel.

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Kupujúci Čítanie:

1. Budeme pokračovať vo všeobecnosti objednávok do 24 hodín po zaplatení je receivdAbove Dátum Doručenia Je Len Pre Referenčné, Niekedy Sa Omešká O Sviatky, Festivaly, Zlé Počasie, Zvyky, Atď.

2. Cena nie je vrátane Cla,Vzdialenej Oblasti Poplatkov alebo iných splatných Poplatkov od kuriéra.Potrebujete zaplatiť 30USD viac, ak vaša adresa je Vzdialenej Oblasti.

3. Služby tranzitný čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky.Tranzitné časy sa môže líšiť,a to najmä počas prázdnin.

Poštovné a vrátenie tovaru:

1. Položky budú označené a balené aj predtým, než sme ich poslať ,ak chcete zabezpečiť, aby naši klienti dostali ju v dobrom stave.

2. My len loď na potvrdenej objednávky.Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

3. Ak ste nedostali vašu zásielku v predpokladanom čase doručenia,prosím, kontaktujte nás,budeme sledovať shippment a replyn vás čoskoro.

4. Ponúkame tiež express lodnej dopravy, ako je DHL, UPS, EMS atď, prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak ste naliehavo potrebuje alebo množstvo je veľké.

5. Budeme akceptovať vráti a náhrady do 15 dní po objednávku, prosím kontaktujte nás.

Štítky: banner mickey, spp mickey mouse, spp myš, disney myš, Disney, 1. narodeniny mickey mouse, mickey mouse ženy, narodeniny mickey, banner mickey mouse, donald duck nálepky.


( 1 Hodnotenie )

Počet