Profesionálne Úst Stráže Dospelých Karate, Muay Bezpečnostné Mäkké EVA Úst Ochranné Zuby Stráže Šport Futbal, Basketbal, Thai Box

€2.09


Špecifikácie

Hmotnosť:10g

Materiál:EVA

Kategória:Free rezná dĺžka

Oblek pre:Deti/Dospelých/Youth

Platné Scéna:Basketbal/Rugby /Box/Karate/Volejbal a tak ďalej

Formovanie a používanie

1. Môžete zostrihať traky na správnu veľkosť podľa vášho vlastného tvaru.

2. Namočiť traky v horúcej vode o 75 stupňov asi 10 sekúnd, aby sa na traky mäkké.

3. Dajte ju na používateľa úst a jemne hrýzť stráže s horné a dolné zuby (nehryzie guard príliš hlboko).

4. Počas obdobia, držte ruky a jazyk pomáha pevne, údržba za pol minúty, potom ju dajte do studenej vody na 10 sekúnd, aby sa plne tvar a potom v pohode so studenou vodou.

5. Po každom použití na traky, pranie a sušenie s vodou, a dať ich do poľa.

Poznámka: Pred každým použitím, musíte tvar podľa vašich vlastných zubov tvar, pretože každý človek je zub tvar je iný, s cieľom dosiahnuť dobrý komfort a ochranný účinok; je potrebné, aby zodpovedali traky s vlastnými zubami tvar, konkrétne na zmiernenie traky Po tom, dať to na horné zuby; pút alebo stlačiť ho ručne, aby to nosenie zuby, veľkosť možno prispôsobiť podľa seba, prosím, nehryzie s zuby, keď překypoval rukáv je nastavený, to bude hrýzť traky! Nastavenie teploty vody by mali byť 70-80 stupňov, a vsakovanie doba by nemala presiahnuť 10 sekúnd; nepoužívajte prevarenej vody alebo vriacu vodu priamo vo vode, dávkovač, inak traky sa namočia a nemôže byť použitá; ak tvarovanie účinok nie je dobrý, nastavenie sa môže opakovať. Kým spokojní. Tvarované traky nemôže byť hooped na zuby, ktoré je príliš tesné.

Odporúčania

1. Zakaždým, keď si so sebou vezmete traky, existuje veľa vecí, v ústach, a nebudete schopný prispôsobiť sa nič.

Použite svoje zuby trhali zuby a dýchať nosom znížiť nepohodlie. Je dobré trvať na tom, pričom dva alebo trikrát, ak chcete prispôsobiť.

2. Odporúča sa nahradiť ju po troch až štyroch mesiacov. Ako s kefky náhradné obdobie, toto obdobie nahradenie je v súlade s orálna hygiena.

Balenie Zoznam

1*Športové Ústach Stráže

Štítky: gingpai, boj kolónka, gp104, bábika batožiny, gaiking bandai, bruxism mouthguard, dinasour hračka, podpora kolónka, 1080 ti, futbalový brankár stráže.


( 1 Hodnotenie )

Počet