Prírodná špongia Floristic špongia na riady so Na kuchynský riad, dodávky malé predmety, príslušenstvo, Náradie eco produkty Riadu

€3.25


špongia riady so prírodné Špongie na Čistenie Kuchyne

Funkcia:

100% Floristic hubky, biologicky a EKOLOGICKY šetrné, Prírodný materiál pre kuchynské predmety. Jednoduché použitie, stlačený špongia hubky namočení do vody, pred používaním, po rozširuje, stačí použiť to ako normálne práčky. Rub škvrny jedlo ľahko a rýchlo.

Produkt Parameter:

Typ: špongia Hubky Materiál: Floristic vlákniny Použitie: Kuchyňa/jedlo/drez Čistiace Funkcie: Biologicky a EKOLOGICKY šetrné, prírodný materiál, dobrá kuchyňa príslušenstvo, Veľkosť: 12,5 cm x 8 cm/13 cm x 8 cm, Meranie divation ±1 cm.

Balenie Obsahuje:

6 x Špongia Huba

O veľkoobchod:

Všetky výrobky predávané v tomto obchode podporu veľkoobchod.Ak sa vám páči náš položiek a chcete predať v miestneho trhu, prosím, kontaktujte náš zákaznícky servis.Ponúkame trhu konkurencieschopné ceny.Ak potrebujete väčšie množstvo, Môžeme tiež prispôsobiť obal pre vás.

Špongia Hubky, vyrobené z floristic vlákniny, veľká kuchyňa nástroje,dva tvary na položku.

Prírodný materiál, biologicky a EKOLOGICKY šetrné.

Rozšírený po namočení do vody.

Floristic vlákniny.

Stlačený hubky, ušetriť miesto.

Shape, ako obdĺžnik.

Tvar B, Elipsa.

Veľkosť: Shape,12.5 cm x 8 cm/Tvar B,13 cm x 8 cm, Meranie divation ±1 cm.

Stlačený špongia hubky detaily.

Doprava:

Náš tovar je adekvátne, prosím vás ubezpečiť, nákup, sme okamžite expedovaný. 1.Pretože Politika, uveďte vaše celé meno, ak ste Ruska.Ďakujeme za vašu spoluprácu. 2.Tovar vám bude dodaný do 5 pracovných dní od prijatia platby. 3. Ak transakcia je v Hong Kongu a Číny štátny sviatok, manipulácia čas by byť oneskorené. Prosím pochopiť.

Platby:

Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na www.ozvucenieaosvetlenie.sk ako Alipay, kreditné karty,real-time bankové prevody, offline platby (bankové prevody a Western Union).Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov,vaša platba bude dočasne v držbe Sos, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým.

Záruka:

1.Ak položka je chyba, keď ho dostanete, alebo nie ste spokojný s tým, vráťte ho do 14 dní na výmenu alebo peniaze späť. Ale tieto predmety musia byť späť v pôv. stave. Prosím, kontaktujte nás vopred a skontrolovať spiatočnú adresu, než vám to vrátiť. 2.Ak položka je chybné v 3 mesiacoch, by sme mohli odosielať vám nové náhradné zadarmo, alebo ponúknuť plnú náhradu po prijatí chybné položky. 3.Ak položka je chybné v 12 mesiacov, tiež by sme mohli ponúknuť vám náhradnú službu, ale budete musieť zaplatiť dodatočné prepravné náklady.

Spätná väzba:

Dúfal, že si nám môže dať dobrú spätnú väzbu! Vaša odozva je veľmi dôležité, aby naši obchodní rozvoja .Úprimne vás pozvať na dovolenku Pozitívnu spätnú Väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.To bude mať len 1 minúta.Ďakujeme za vašu podporu!!

Prírodné špongie, špongia hubky, Floristic hubky, riady so Na kuchynský riad, drobné predmety, príslušenstvo, Náradie, eko produkty, umývanie Riadu

Štítky: kvet papier zábal, eko, kuchyňa turner, špongia žinku, kuchyňa spong, vintage kichen položiek, veľké luff, coland, Špongia, tenké špongia na riady so.


( 1 Hodnotenie )

Počet