Gotický Korzet Top Retro Cosplay Party Šaty, Sexy Pirate Girl Kostým Steampunk Overbust Bustier Paródia Corselet Oblečenie

€12.08


HORÚCE USA$ 1.29 Objednávky(9002) HOT USA$ 8.98 Objednávky(8899) HOT USA$ 2.99 Objednávky(331) HOT USA$ 19.88 Objednávky(926) HOT USA$ 7.99 Objednávky(7473) HOT USA$ 9.99 Objednávky(907) HOT USA$ 8.99 Objednávky(1408) HOT USA$ 8.99 Objednávky(7087)

Naša veľkosť sa môže líšiť od veľkosti zvyčajne nosenie, prosím vyberte si veľkosť, pozrite si naše veľkosť grafu . Pre Váš Odkaz Len, Pás Veľkosť je najdôležitejšie . Napríklad, ak vaše prírodné pás veľkosť je 25"/26", môžete zvoliť Malé; ak je 27"/28", radšej zvoliť Médium.

Ukážka

Podmienky Služby

Zásielky

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 2 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Máme loď balíka cez pravidelnú leteckú poštu, ak chcete vybrať si rýchlejšie prepravu spôsobom ako EMS, DHL ..Prosím, kontaktujte nás čo najskôr. Iba loďou, aby potvrdil, doprava adresy, prosím, uistite sa, že adresa je správna, pri spôsobe platby. Doručenie trvá 10-25 pracovné dni, cez víkendy a sviatky nie sú zahrnuté; tranzitný čas sa môže líšiť, a to najmä vďaka colné odbavenie a počas hodiday sezóny. Ak nemôžete prijímať položky do 30 dni od splatnosti a sledovanie informácie neaktualizuje na dlho, prosím, kontaktujte nás na kontrolu problém. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel. Politika

Akýkoľvek Návrat je prijatá do 14 dní po prijatí položky, buď na výmenu alebo vrátenie peňazí. Vrátenie položky by mali byť uchovávané v pôvodnom stave (č nosené, bez zápachu pre spodné prádlo) a zabalené so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene. Kupujúci majú platiť pre vrátenie nákladov a budeme platiť náklady na reshipping.Prosím, pridať kus papiera písomné vaše www.ozvucenieaosvetlenie.sk ID spolu s vrátené položky tak, aby sme mohli spracovať výmena/vrátenie spôsobom. Výmena alebo vrátenie bude vydané, ak je položka stratil počas prepravy, kontaktujte nás prosím najprv, keď položka nie je prijatá v predpokladanom čase. Vždy sa snažíme udržiavať vysokú standardsof excelentnosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka; vaša pozitívna spätná väzba je veľmi dôležitá. Ak nie je žiadny problém s nákupom, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom na negitive spätnú väzbu, sme radi, že môžeme vyriešiť, kým ste spokojní s týmto kúpiť.

Štítky: korzet top, gotická šaty oblečenie, ellegant kožené šaty, sukne kožený korzet, korzet sweatsuit, bustier šaty, steampunk šaty, nohavice, 18 číslo, muži korzety, handričkou gotický.


( 1 Hodnotenie )

Počet