Svietiace Notebook USB Batoh Mužov Taška na Bežné Hudby Chlapec Študent Školské Tašky Mužov usb Vonkajšie Cestovné Nepremokavé Batohy mochila

€13.42


Teplé Tipy : Môžeme Podporiť OEM , Veľkoobchod a Drop Shipping !!! Pre zásielky, budeme vyberať najlepšie prepravu spôsobom ,zabaľte ho dobre a nechcel napísať nejaké predávajúci informáciu na obale. Mohli by sme pomôcť aj vám, že ak by ste chceli kúpiť viac veľkoobchod položky z Číny, aj tieto položky našom internetovom obchode nie. Dúfam, že to vám môže priniesť viac práce a vyšší zisk vo vašom miestnom trhu. S pozdravom !

Svietiace Notebook USB Batoh Mužov Taška na Bežné Hudby Chlapec Študent Školské Tašky Mužov usb Vonkajšie Cestovné Nepremokavé Batohy mochila

Veľkosť: 29x17x48cm

Kapacita: 20-35 L

Materiál: Oxford

Farba: Čierna

Funkcia: Svetelný mužov usb notebook batohy

Funkcia: Nepremokavé, priedušné, oteruvzdorné, anti-theft, shockproof

FAQ

Prijať veľkoobchod, alebo drop shipping ?

Iste, sme podporu OEM, veľkoobchod a drop-doprava.

Pre veľkoobchod, budeme ponúkať zľavou, alebo zadarmo, expresné dodávky.

Pre drop-poštovné, by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli.

Položka nie je prijaté, ale aby ochrany je čas beží von.

Ak váš nákup ochrany čas sa kráti, prosím kontaktujte nás a my vám pomôcť ho rozšíriť, takže vaše peniaze nepôjde na náš účet.

Iné problémy.....

Ak nechcete prijímať položky na čas, alebo je výrazne odlišná od popis, pls kontaktujte nás najskôr, poskytneme vám dobré riešenie, ako náhradu, alebo odoslať. Nechcem len tak nechať negatívnu spätnú väzbu, verte nám, budeme sa snažiť vyriešiť tento problém pre vás.

Užite si nakupovanie čas.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím nechajte nám správu bez váhania, budeme sa snažiť aby sa vám dobre slúžiť.

Štítky: taška hudby poznámka, hudba notebook, Batoh Notebook, cestovný batoh, batoh hudba, kabína veľkosť kufor, batoh muž, Batoh, batoh mužov, prípade notebook.


( 0 Hodnotenie )

Počet