Nové Dospelých Big Clown Maskot Kostým Vyhovuje Cosplay Party Hra Šaty Oblečenie Oblečenie Inzercia Karneval Hallowen Cosplay Dary

€93.56


RM1491212651548087

Vitajte v našom obchode !

Popis položky:

sľubujeme, že budeme poskytovať najlepší zákaznícky servis, najlepšia kvalita a nízka cena, a loď sa čo najskôr uspokojiť všetky vaše potreby ,

Náš produkt je odlišné od papierovej kostýmy, ktoré by mohli byť trochu lacnejšie. Avšak, obe nositeľa, pohodlie a trvanlivosť výrobku sú oveľa lepšie. Plus je oveľa svetlejšie hmotnosť, ktorá zase rozširuje sebe čase kostým podľa znižuje únavu .To tiež ponúka väčšiu mobilitu, ktorá umožňuje lepšiu interakciu s davom!

Ďakujem moc za čas pozrieť v našom obchode!

Položka Vrátane: Hlava, oblečenie, topánky a rukavice

Materiál:

1.Vedúci materiál: vedúci materiál je POLYFOAM ,takže to, aby hlava ľahšia ako lepenky materiálu, a používateľ môže nosiť ju na dlhú dobu, a nie je cítiť veľmi unavení ,a nie pridať ramenný tlak

2.Oddych a víziu : Užívateľ môže dych veľmi dobre, keď on nosí to, existujú otvor oči a ústa a oblasti krku, majú dostatočné vetranie pre Používateľa, Používateľ majú dobrý zrak od hlavy oči alebo ústa.

3.Oko čisté, sú tu plastové net na kostým oko, môžu zabrániť prachu alebo iných do Užívateľ oči.

4.Vodotesný: POLYFOAM materiál môže byť odolnosť voči Vode

5.Kostým textílie : Materiál:

Je vyrobený z vysoko kvalitnej krátke plyšové, dlhé plyšové. zelený výrobok, neškodné pre ľudské telo (môže sa umyť vodou alebo suché čistenie

*Prosím na vedomie, že kostým sa môže mierne líšiť od obrázka.Všetky kostýmy výrobcovia vyrábajú menšie zmeny ich kostýmy a doplnky z času na čas. Vo väčšine prípadov však, obraz je presné.

Máme štyri veľkosti ( S, M, L,XL,XXL,zdarma veľkosť ) pre kostým:

veľkosť produktu :

158 cm-168cm (5.2 nohy - nohy 5.5) S

168cm-180 cm (5.5 nohy - 5.9 nohy) M

180 cm-192 cm > (6 stôp - 6.3 nohy) L

192 cm > -200 cm (6.3 nohy - 6.6 stôp), XL

200-210 cm (6.6 nohy - 6.9 nohy) XXL

zadarmo veľkosť:185 cm asi 6 stôp

Custom-Made (Plz dajte nám vedieť)

Prosím, povedzte mi, veľkosť, ktorú potrebujete, potom si ho objednať, ak nie je normálna veľkosť pre vás povedzte mi, prosím, vašu výšku a váhu, potom som si custome to pre vás,a enterprise logo a ďalšie príznaky môžu byť pridané na oblečenie.

Poznámka: všetky Maskot kostým obrázky v mojom obchode sú k dispozícii pre deti veľkosti.môžete si objednať dospelých verzie priamo, a povedzte mi, detských veľkosti s, potom som sa bude klesať so zostatkom v sume 10.00 na počítači a posielať deti veľkosť odevu .prosím napíšte veľkosť alebo výška a hmotnosť , Ak máte nejaké otázky, prosím, kontaktujte ma čoskoro.

RM1491212651548089

Štítky: feng shui ryby, zelená zentai, cocomelon strana navrhne dekorácie, costume maskot, Maskot, maskot kostýmy klaun, klaun costume, reklamný maskot, maskot kostým na predaj, dospelých zvierat maskot.


( 1 Hodnotenie )

Počet