3ks Pre IPhone 6P 6+ 6 Plus 5,5" 16 GB Hardisk HDD Čip ICloud Odomknúť Naprogramované NAND Flash Pamäť IC Odstrániť Staré S guličkami

€10.59


3ks/veľa Hardisk HDD čip iCloud odomknúť naprogramované Na iPhone 6P 6+ 6 Plus 5,5" 16 GB NAND flash pamäť IC Odstrániť staré s lopty Poznámka: tento jeden oblek pre 6plus 5.5" 16GB Platbu • Pri kúpe na www.ozvucenieaosvetlenie.sk, vaše platby sú chránené Escrow. Sledovať vaše objednávky v akejkoľvek fáze dodania online a cítiť v bezpečí, že platba bude uvoľnená len dodávateľovi po potvrdení prijatia vašej objednávky. S Escrow, Paypal,detailov o vašej kreditnej karte sú nikdy vystavená. Prepravné podmienky • Na zaručenie dodacia lehota a bezpečnosti dodávky, sme LEN schopní loď položky do krajín uvedených v Poštovné a Balenie. Spätná väzba: • Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. • Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu, budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy. Kontaktujte nás: • staráme sa o naše ocenené kupujúci, ak máte nejaké otázky, náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže. Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné, avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel, nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 24 obchodných hodín pre nás odpoveď. Ďakujeme vám za vašu podporu, dúfam, že každý má príjemný služobná cesta v našej predajni, a vítam vás na poďte ďalej!

Štítky: emmc čitateľa, iphone telefóny odomknutá, nand xbox360, icloud odomknúť, 6s nand, nand čitateľa, základná doska s dotykovým id, iphone 128 gb nand flash pamäť, icloud ipad 2, čip icloud iphone.


( 2 Hodnotenie )

Počet