3D Ocean World Ryby, Koberec, Kuchyňa Mat Vstup Rohožky Spálňa Domov Poschodí Dekorácie Obývacia Izba Koberec, Kúpeľňa Anti-slip Koberec

€9.32


Produkt výhody:

(1) textílie sa domnieva, mäkké, pohodlné, flexibilné a anti-statické. (2) Ľahko sa čistí, môže sa umývať priamo alebo práčka strane, nie spadnúť, ale nezmizne. (3) Žiadny zápach, žiadne škodlivé látky. (4) Nosenie-odolať, trvanlivé, odolné proti korózii, umývateľný, protiprachová, nikdy nevyblednú.

poznámka:

1. Vďaka dĺžke obmedzenie logistickej spoločnosti, väčšie koberce bude zabalený v poskladaný spôsobom, takže tam bude vrásky. Ale uisťujeme vás, že môžete chodiť na ňu, alebo použiť ťažké predmety na chvíľu, a vyhladenie zmizne v priebehu času.

2. Pretože produkt odkaz obrázok je rafinovaný obrázok, farba koberec sa bude meniť v dôsledku streľby uhol a okolité svetlo, a tam bude malé farebné rozdiely so skutočným koberec. Pochopte prosím, ďakujem!

3. Vzhľadom na ručné meranie, veľkosť môže vyskytnúť chyba, 1-3 cm.

Ak koberec je chybný, prosím, kontaktujte nás čo najskôr. Zašleme vám nový e-mail alebo vrátenie peňazí. Pochopte prosím, ďakujem!

O doručenie:

(1) Budeme loď do 2-3 pracovných dní po úhrade sa vymaže. (2) uistite sa, že vaša adresa a telefónne číslo sú správne pred zakúpením.

Štítky: koberec ryby, mat v hale, rohožky mat, ryby pad, ryby, rohožky, odpojiť, tábor mat, vstup mat, vonkajšie rohožky.


( 1 Hodnotenie )

Počet