Láska vajcia a Sania Vibrátor Diaľkové Ovládanie Stimulátor Klitorisu Dospelých, Sexuálne Hračky pre Ženy Vibrátor Vaginálnej

€22.51


[xlmodel]-[custom]-[54496]

láska vajcia a Sania Vibrátor Diaľkové Ovládanie Stimulátor Klitorisu Dospelých, Sexuálne Hračky pre Ženy Vibrátor Vaginálne láska vajcia a Sania Vibrátor Diaľkové Ovládanie Stimulátor Klitorisu Dospelých, Sexuálne Hračky pre Ženy Vibrátor Vaginálne Model.Č. ELAMB-44 Špecifikácia Materiál: lekársky silikón a ABS

Veľkosť:180*35mm+102*46 mm

Funkcia:sania,hlásenie

Rýchlostí: 3 rýchlosti

Režimy: 7 režimov

Farba: ružová,Rose. fialová

Max hluku: menej ako 60 db

Typ batérie: Nabíjateľná Lítiová batéria

Napätie: 100-240V

Vodovzdorný: úvodná dôkaz Package Darčekovej krabičke

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[54157] Tipy : 1. Prosím, nechajte mierne odchýlky pre farbu a merania, vďaka! 2. Ak chcete, aby sa vaše zdravie ,Prosím, umyť pred a po použití. 3. Skladujte na chladnom,suchom mieste,mimo dosahu detí. 4. Odporúča sa na použitie na báze vody lubes len, silikónové-založené lubes spôsobí zrušenie reakcie. 5. Vaše súkromie je nanajvýš importancto nás. Sľubujeme, pošlite svoje produkty v tajnosti stav, balenie, bez akýchkoľvek obrázky a slová o sexe.

Q&A: Otázka: Výrobok rovnaké ako obrázok? Odpoveď: Všetky snímate v druhu, ale kvôli mierne odchýlky farby počas procesu displej, snímanie a spracovanie obrazu, farba má prednosť v naturáliách. Otázka: Čo je materiálne? Odpoveď: Všetky naše produkty sú vyrobené z bezpečného a kvalifikované materiály. Otázka: Diskrétny balík? Odpoveď: Diskrétny balík na ochranu vašich osobných údajov. Otázka: Mohol by som vidieť really foto? Odpoveď: Ak chcete vidieť originálne fotografie, kontaktujte nás.

Štítky: guľka vibračné vajíčko, lovense svieža, mini vibrátor vajcia, vajcia sextoy, ryby, vajcia vibrátor, vibračné vajíčko drôt, vajcia vibrátor cast, veľké dildo s pošvy, svieža, turbo vibrátor.


( 0 Hodnotenie )

Počet