POESNPRO Elektrické Vratné pílového Kotúča Nastavenie/Multi Rezanie Prípravok Pílové listy na Kov Drevo, Frézy 10 Kusov Nástroje a Príslušenstvo

€9.39


★ POPIS VÝROBKU Typ Výrobku: 10 Kus Vratné pílových Model Č.: PARSD Materiál : HCS Hrúbka : 1,2 mm Čepeľ Dĺžky : 150/200 mm Počet Zubov/Palec: 6TPI/10TPI/18TPI Package Zahrnuté: 3ks 6" x 6TPI pre rezanie dreva, 2ks 8"x 6TPI pre rezanie dreva 2 ks 6"x10TPI pre rezanie dreva, 3ks 6"x18tpi na rezanie kovu 10 KUS VRATNÉ PÍLOVÉ listy Na POSENPRO PARSD 10 Kus Vratné Pílové listy, Dlhšie trvajúce bi-metal blade pre plechu re-bar, a rúr. Robustný tvrdeného vysoko uhlíkovej ocele s ostrím, pre drevo a univerzálne demolácie. Kombinácia súbor poskytuje výber čepele pre bežné aplikácie. Ideálne pre použitie s kovu, plastov, dreva a sadrokartónu. Vyrobený z vysoko kvalitnej uhlíkovej ocele pre rýchle rezanie dreva a prerezávanie. Perfektný zápas nášho modelu RS950DD01 a RS800JL01 vratné videl.

✔Kotúče pre píly na rezanie dreva a kovu

✔Kombinácia súbor poskytuje výber čepele pre bežné aplikácie

✔Ideálny pre použitie s kovu, plastov, dreva a sadrokartónu

✔Dlhšie trvajúce bi-metal čepele pre plechu , re-bar , a rúrky ✔Robustný tvrdeného vysoko uhlíkovej ocele nože na drevo všeobecné účely

★ SLUŽBY PO PREDAJI

SLUŽBY

ZÁVÄZOK

Ak akékoľvek problémy kvality ako dizajn, výroba, funkcia v záručnej dobe, POSENPRO nesie plnú zodpovednosť a niesť všetky ekonomické vznikli.

PRIAZNIVÉ

CENA

POSENPRO poskytnúť životnosť priaznivé ceny kupujúcemu s materiály a náhradné diely, použité v prevádzke systému.Zariadenia na údržbu.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Vymenovať špecializovaný technik učiť, ako inštalácia, používanie, údržbu a opravy. Budeme vám obrázky alebo videá vyjadriť jasne.

O ZÁSIELKE Vašu objednávku adresa sa musia zhodovať dodaciu adresu. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať túto zásielku a buďte trpezliví. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

Krajina Prepravu Spôsobom Odhadovaný Čas Doručenia Čína Cainiao Super Ekonomiky O 15-60 pracovných dní Yanwen Ekonomické Air Mail O 15-60 pracovných dní 4PX Singapur Post OM Pro O 15-60 pracovných dní Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus O 25-60 pracovných dní Čína Príspevok Air Mail O 30-50 pracovných dní ePacket O 15 až 30 pracovných dní www.ozvucenieaosvetlenie.sk Štandardná Doprava Okolo 20-30 pracovných dní Predávajúceho Spôsob Dopravy O 10-60 pracovných dní

KONTAKTUJTE NÁS Naša pracovná doba je 09:00-18:00 od pondelka do soboty v Pekingu Čas. Ale môžete sa na nás obrátiť prostredníctvom TradeManager kedykoľvek sme vám odpovedať čo najskôr . Sťažnosti a pripomienky môžete poslať e-mail [email protected] Sme hrdí na to, že najlepší zákaznícky servis, ktorý je zrejmé z našej aktuálnej spätnej väzby. Tešíme sa na porcie vás.

Spätná VÄZBA

Prosím, dajte nám 5 - hviezdy

Budeme udržiavať vysoký štandard vynikajúce, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! spätná väzba isvery dôležité.Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!Takže, prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky.

Štítky: wosai, prípravok videl nástroj, bandsaw píla, fraise helicoidale, kruhový mini videl, nástroje, náradie., ebon čepeľ, squid prípravok svietiť prípravky, mac nástroj sady, vŕtačka lavie.


( 5 Hodnotenie )

Počet