25 ks Vodných elektrární, lepidlo GUO Slon lepidlo sekundové lepidlo špeciálna formula pre akvárium super lepidlo gél

€18.71


(Non-jedovaté, bez chuti, silná fixácia) pre lepenie tlačidlá, SPS a iné coral pevné, môže byť tiež použitý na živý kameň stanovená pevne presvedčení, že väčšina Rýb priateľmi používa.

Tento výrobok môže byť tiež aplikovaný na lepenie kovov, väčšina plastov, a gumy, keramika, drevené hračky, elektrické spotrebiče, plastové hrtanu, auto, gumy a ostatné pevné skrutky. Neplatí pre polystyrénu, polyetylén a teflón. Jedinečný sticky coral funkcia k dispozícii pod vodou.

Lepidlo je bezfarebný transparentný kvapaliny, jej priľnavosť je vzhľadom k povrchu lepidla na povrchu, s ktorými sa stretávajú rýchle chemické polymerizácie kalenie, čo v ohromujúci lepkavé, kalená, stať bezfarebný, pevný transparentné koloidné striebro, non-jedovaté, šetrné k životnému prostrediu produkty

Unikátny výkon okamžité lepenie, môže byť niekoľko sekúnd na lepenie materiálu, ako je napríklad veľký počet používať, toto je najefektívnejším a najekonomickejším lepidlo. Silná priľnavosť, jeho unikátny výkon je veľmi vhodný pre lepenie malá plocha, vhodné na použitie v širokej škále rôznych materiálov s rôznymi viskozita (VISKOZITA), s nízkou viskozitou pre rýchle šírenie z povrchu. (Ako je voda v mikro-každý zemný plyn), viskozita, ktoré môžu zabrániť strate lepidlo. Vysoká viskozita je vhodný pre aplikácie s veľkými pórmi a malé praskliny.

Balenie obsahuje:25 x Vodných elektrární, lepidlo

Štítky: coral lepidlo, filter fluval, coral frag, maxspect skimmer, nano akvárium, akvarijné ryby live, loctit, 502 sekundové, akvárium veko, hračka pepsi cola.


( 2 Hodnotenie )

Počet